0
0

Стрічки для медиків

0
Стрічки випускників медичних закладів з малюнком серця на згадку про роки навчання.Матеріал щільний атлас, кольори у асортименті. У макет можна додати  не тільки ПІБ, але й назву та номер навчального закладу. В нашому асортименті дуже багато шаблонів, малюнків та шрифтів дуже багато але і це ще не все! Під запит, замість традиційного надпису В..
95₴
0
Іменна стрічка War-prom nurse на згадку про роки навчання.Матеріал щільний атлас, кольори у асортименті. У макет можна додати  не тільки ПІБ, але й назву та номер навчального закладу. В нашому асортименті дуже багато шаблонів, малюнків та шрифтів дуже багато але і це ще не все! Під запит, замість традиційного надпису Випускник або Випускниця, ..
125₴
0
Іменна стрічка Лікувальна справа на згадку про роки навчання.Матеріал щільний атлас, кольори у асортименті. У макет можна додати  не тільки ПІБ, але й назву та номер навчального закладу. В нашому асортименті дуже багато шаблонів, малюнків та шрифтів дуже багато але і це ще не все! Під запит, замість традиційного надпису Випускник або Випу..
110₴
0
Іменна стрічка Вже не студент  на згадку про роки навчання.Матеріал щільний атлас, кольори у асортименті. У макет можна додати  не тільки ПІБ, але й назву та номер навчального закладу. В нашому асортименті дуже багато шаблонів, малюнків та шрифтів дуже багато але і це ще не все! Під запит, замість традиційного надпису Випускник або В..
95₴
0
Іменна стрічка Лікувальна справа на згадку про роки навчання.Матеріал щільний атлас, кольори у асортименті. У макет можна додати  не тільки ПІБ, але й назву та номер навчального закладу. В нашому асортименті дуже багато шаблонів, малюнків та шрифтів дуже багато але і це ще не все! Під запит, замість традиційного надпису Випускник або Випу..
95₴
0
Стрічки випускників з малюнком серцебиття на згадку про роки навчання.Матеріал щільний атлас, кольори у асортименті. У макет можна додати  не тільки ПІБ, але й назву та номер навчального закладу. В нашому асортименті дуже багато шаблонів, малюнків та шрифтів дуже багато але і це ще не все! Під запит, замість традиційного надпису Випускник..
95₴
0
Іменна стрічка для майбутніх фельдшерів на згадку про роки навчання.Матеріал щільний атлас, кольори у асортименті. У макет можна додати  не тільки ПІБ, але й назву та номер навчального закладу. В нашому асортименті дуже багато шаблонів, малюнків та шрифтів дуже багато але і це ще не все! Під запит, замість традиційного надпису Випускник або Ви..
95₴
0
Іменна стрічка Сестринська справа на згадку про роки навчання.Матеріал щільний атлас, кольори у асортименті. У макет можна додати  не тільки ПІБ, але й назву та номер навчального закладу. В нашому асортименті дуже багато шаблонів, малюнків та шрифтів дуже багато але і це ще не все! Під запит, замість традиційного надпису Випускник або Випускни..
205₴
Стрічки для медиків

Стрічки для медиків - незмінна складова образу випускника медичного закладу на святі випускного у коледжі чи ВИШі. 

У цій категорії представлені стрічки випускників 2025 з символами медицини. Пропонуємо обрати готові шаблони стрічки з келихом гігеї, малюнком серця або серцебиття, а також доповнити дизайн надписами українською чи англійською мовою. Макети можна змінювати за вашими побажаннями, додати логотип вашого учбового закладу. 

Друкуємо на стрічках випускників текст за вашими побажаннями. Завжди в тренді залишаються іменні стрічки для випускного - це випускні стрічки, які повністю персоналізовані: з прізвищем, номером групи та назвою навчального закладу. Поряд з класичними надписами Випускник та випускниця зараз набувають популярності жартівливі надписи англійською. Друге місце займають стрічки для медиків з відповідним текстом: лікувальна справа, медична справа, стрічки для фельдшерів. У нас Ви можете замовити стрічки для куратора групи у такому дизайні як і стрічки випускників.

Стрічки на випускний виготовлені з преміальної глянсової тканини. Зображення та текст на медичних стрічках на випускний чіткі та якісні. Інтернет магазин Випускний пропонує купити стрічки для медиків у всіх кольорах веселки. Колір друку можна обирати. Це може бути друк під срібло або золото, чорного, синього, зеленого або червоного кольору. Надпис на стрічці чіткий та якісний. Стрічки можна прасувати за звороту за найменшої температури.

Замовляйте в нас медичні випускні стрічки як чудовий сувенір на згадку про роки навчання та файний аксесуар для створення образу.