Соціальні мережі

Іменні значки

Іменні значки

Замовте для дітей іменні значки для першокласників - це неодмінний атрибут на святі 1 вересня та для випускників садочків та шкіл.

Здається, нещодавно Ваш малюк тільки пішов у садочок, але час минає швидко, і вже скоро настане його перше шкільне свято. А незабаром, з першим дзвінком шкільного дзвоника, життя дитини зміниться першими заняттями в школі. Пройдуть роки, спишуться тони зошитів, закінчаться пасти в купі ручок, змалюється багато олівців і діти стануть на порозі дорослого життя. Що залишиться дітям на згадку про їх найвеселішу пору життя? Як виділити цей особливий день та залишити на довгу пам'ять не тільки гарні спогади? Звісно, подарувати дітям цікавий подарунок на згадку про безтурботне дитинство - іменні значки дітям.

Замовити іменний значок першокласник дуже важливо для того, щоб діти знали імена своїх однокласників, а не звертались один до одного за прізвиськом. Швидко запам'ятати імена один одного можна завдяки іменним значкам. Завдяки іменним значкам,  можна виділити шкільні успіхи дитини або замовити іх із номінаціями на шкільних або спортивних змаганнях.

Іменний значок випускника садочку можна замовити дітям на згадку про закінченням садка або школи. Значки на випускний стануть невеликим подарунком, який буде нагадувати про дитинство і викликати приємні спогади довгі роки.


Виберіть підкатегорію

Значки випускників Незабудка

Значки випускників Незабудка

Іменні значки випускників з малюнком незабудки - символом всіх цінностей, які варто пам'ятати.Випуск..

20.00₴

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Соціальні мережі