0
0

Корисні дрібнички

0
Стікер пак для  випускників.Наліпки - стікери, розроблені спеціально для випускного 2023. Стікери для випускників прикрасять випускний альбом, зошит, щоденник або плакат. Наліпки для випускників допоможуть висловити, підкреслити та підмітити свою думки на шляху до дорослого життя.Шкільний стікер пак для учнів випускних класів виготовлений..
30₴
0
Пропонуємо випускникам зробити послання у майбутнє - завдяки спеціальній капсулі, як подарунок на згадку про випускний, можна зберігти Ваші думки та побажання, а потім передивитися через декілька років на зустрічі випускників або ювілеї школи.На корпусі касули можна замовити текст за Вашими побажаннями. В середину вкладається написаний власноруч аб..
300₴

Подаруйте дітям корисні дрібнички - пам'ятні речі, які можна використовувати щодня.

Є речі, якими дитина користується у школі щодня. Це предмети канцелярії - ручки, олівці, лінійка, циркуль та т.і.. Ії потрібно носити у сумці або рюкзачку змінне взуття. Краса притаманна деталям, тому ми пропонуємо Вам додати речам індивідуальності та замовити в нас ці корисні дрібнички із своїм текстом та малюнком. Це дуже важливо для першокласників та початкової школи. Якщо речі підписані, у класі не виникнуть сварки чиї це речі. Імена на предметах допоможуть запам'ятати імена нових шкільних друзів. 

Для майбутніх випускників садочку, іменні ручки та інші предмети канцелярії можуть стати корисним та пам'ятним подарунком у школу.

Замовляйте дітям подарунки, які ніколи не стануть зайвими.