Соціальні мережі

Як замовити

ля замовлення товарів на випускний:

від Вас потрібен нумерований список дітей, а так само і текст, який хочете розмістити (назва навчального закладу, слово випуск (випускник), рік і т.д.) в електронному вигляді, набраний в текстовому редакторі. Текст, який ви даєте, самостійно уважно перевіряється замовником на очепятки та помилки. Ви даєте нам текст в тому відмінку і на тій мові, на якому він буде на товарах. Текст буде буде в точності той, який Ви нам дасте.

Якщо Ви хочете, для хлопчиків і дівчаток різні товари (макети), наприклад, різниться слово "випускник (ця)" або для медалей потрібна різна стрічка (наприклад, дівчаткам червона, а хлопчикам синя) і т.п. - це потрібно вказувати при оформленні замовлення, а так само, в таких випадках, потрібні будуть два списки дітей. Якщо Ви надаєте один список, то і медалі будуть виконані по одному, затвердженим Вами шаблоном, з однаковими стрічками.

Для замовлення медалей вибирайте один будь-який наш шаблон або фото готових медалей і пишіть як його виправити. Далі дамо Вам на затвердження макет з Вашими даними, якщо все влаштовує - оплачуєте 50 або 100% замовлення. Безкоштовно даємо один макет, виконаний за Вашими побажаннями. Решта медалі будуть виконані з іншими прізвищами з Вашого списку з цього макету. Якщо Ви хочете подивитися свої дані на іншому шаблоні, заміна картинки в тому ж шаблоні і т.п. зміни не входять у вартість замовлення і оплачуються додатково. Виготовлення займає 1-4 робочих дні з моменту оплати.

Будь ласка будьте уважні. Просимо Вас уважно стверджувати макет і кілька разів перевірити Ваш список перед відправкою. За допущені орфографічні та пунктуаційні помилки в оригінал - макет і списку, відповідальність несе Замовник. Помилки, знайдені в готовому виробі, після затвердження макету, не є підставою для претензії і безкоштовної переробки замовлення.

Шаблони:Списки та макети приймаються на:

Флеш-накопичувачах в офісі, телефонуйте заздалегідь і бронюйте собі час, щоб не очікувати в черзі. По електронній пошті, через вайбер 0666275055 або сайт (розміром не більше 15Mb).

https://vipuskniy.com/image/catalog/medali/maketi-medali.jpg