0
0

Оформлення свята

0
Плакат вихователям садочку виконаний з Вашими побажаннями.Яскрава, професійно оформлений плакат з фотографіями вихователів або спільним фото дітей стане неочікуваним сюрпризом для вихователів на випускний. Плакат на випускний прикрасить приміщення, та обов'язково приємно вразить педагогів. Такий плакат з фотографіями можна так само зробити на пода..
125₴
0
Стікер пак для формувального оцінювання учнів у НУШ. Наліпки - оцінки для НУШ з симпатичним котиком з різним набором емоцій допоможуть у Вашій праці вчителя і точно сподобаються діткам. Один стікерпак містить 20 оцінок-стікерів з різними емоціями котика. Наліпки - оцінки для НУШ розроблені на різні рівні "любові" до знань. Завдя..
30₴
0
Агітаційний плакат кандидата в Президенти школи, виконаний з Вашими побажаннями.Яскраво, професійно оформлений плакат з фотографіями кандидата стане хорошою рекламою на конкурсі Президента школи.  Плакат можна замовити у будь-який інший тематиці. Дизайн робиться за Вашими побажаннями, тому в нас можна зробити плакат на замовлення з будь-якого ..
125₴
0
Замовте в нас яскраві обгортки для шоколаду та подаруйте дітям солодкий подарунок, який додасть гарного настрою на вашому святі.Обгортки для шоколаду  невеликий солодкий сувенір може бути як подарунок на день народження дітей від класу, привітання від дідуся мороза на новий рік, відзнака при проведенні шкільних естафет. У вартість врахований д..
35₴
0
Новорічний подарунок від класу у формі ялинкової прикраси або магніту на холодильник✔ Будь який текст та фото✔ Мінімальне замовлення у форматі фігурної прикраси на бумазі 10шт розміром 9*8см коштує 140 грн без обробки фото. Обработка фото оплачується додатково..
14₴
0
Стікер пак для  випускників.Наліпки - стікери, розроблені спеціально для випускного 2023. Стікери для випускників прикрасять випускний альбом, зошит, щоденник або плакат. Наліпки для випускників допоможуть висловити, підкреслити та підмітити свою думки на шляху до дорослого життя.Шкільний стікер пак для учнів випускних класів виготовлений..
30₴
0
Новорічний подарунок від класу у формі ялинкової прикраси або магніту на холодильник✔ Будь який текст та фото✔ Мінімальне замовлення у форматі фігурного магниту 10шт розміром 9*8см коштує 240 грн без обробки фото. Обработка фото оплачується додатково..
24₴
0
Пропонуємо випускникам зробити послання у майбутнє - завдяки спеціальній капсулі, як подарунок на згадку про випускний, можна зберігти Ваші думки та побажання, а потім передивитися через декілька років на зустрічі випускників або ювілеї школи.На корпусі касули можна замовити текст за Вашими побажаннями. В середину вкладається написаний власноруч аб..
300₴
0
Замовте в нас яскраві обкладинки для паспорта та подаруйте дітям подарунок, який додасть гарного настрою на вашому святі.Обкладинки для паспорту невеликий приємний сувенір з нагоди закінчення школи, на 1 вересня або випускний. Цікаві обкладинки для паспорту можна замовити на випускний у подарунок школярам.  Дизайн під замовлення можна змінити,..
40₴
Оформлення свята

Товари цієї категорії можна використовувати для оформлення свята - на всіляких урочистих подіях, змаганнях та конкурсах.

Деталі вирішують настрій, тому варто приділити увагу оформленню свята, особливо якщо ви бажаєте оформити його у відповідній тематиці. Оберіть товари, з асортименту, представленому у нашому інтернет магазині та додайте їм особливості - доповніть їх назвою учбового закладу.

Випускний - дуже особливе свято, яке відбувається раз у житті. Якщо в Вас є на прикметі дещо особливе, яке не представлено у цьому розділі - будь ласка зв'яжіться з нами, спробуємо втілити у життя Ваш задум.

Зробіть свій випускний яскравим - замовте товари для оформлення свята в нас.