0
0

Поліграфія

0
Сумка для змінного взуття з друком імен на замовлення.Друк на сумках - іменна торбинка, яку можна використовувати як фірмовий мішок для взуття або спортивної форми. Торбинка для змінного взуття  з логотипом навчального закладу або школи танців - корисний аксесуар, завдяки якому дитячий колектив виділятиметься від інших дітей. Рюкзак з&nbs..
140₴
1
Замовте у нас іменний диплом випускник дитячого садка на згадку про чудові часи дитинства.Пропонуємо Вам замовити унікальний іменний фото диплом випускника дитячого садка і школи, дипломи вчителям. Все, що потрібно для його виготовлення - список дітей у електронному вигляді, бажаний текст або побажання по оформленню диплома.  На дипломі може б..
35₴
1
Іменний блокнот для дітей - корисний подарунок дітям, який обов'язково принесе гарні відмітки, звісно якщо додати трошки зусиль та віри.У Вартість врахований А6 розмір блокнота, змінне ім'я на обкладинці. Кріплення блокноту для дітей на пружину, по коротшій стороні, обкладинка повнокольоровим друком з однієї сторони, внутрішній блок 25 сторінок в к..
90₴
0
Сумка для змінного взуття з друком на замовлення.Друк на сумках - брендована торбинка, яку можна використовувати як фірмовий мішок для взуття або спортивної форми. Торбинка для змінного взуття  з логотипом навчального закладу або школи танців - корисний аксесуар, завдяки якому дитячий колектив виділятиметься від інших дітей. Рюкзак з ..
120₴
0
Яскраві дипломи для випускників садочку які буде приємно вручити на святі та передивлятись довгі роки поспіль.Вас приємно здивує ціна на готові не іменні дипломи, але пропонуємо замовити супер ексклюзивні дипломи — з вже надрукованими прізвищами та іменами дітей та назвою навчального закладу й групи. Малюнок незабудки можна змінити на той, що відпо..
50₴
0
Друк на сумках для змінного взуття.Брендована торбинка, корисний аксесуар, який можна використовувати як фірмовий мішок для взуття або спортивної форми. Торбинка для змінного взуття  з логотипом навчального закладу або школи танців - корисний аксесуар, завдяки якому дитячий колектив виділятиметься від інших дітей. Рюкзак з друком мож..
120₴
0
Замовте у нас іменний диплом випускник дитячого садка на згадку про чудові часи дитинства.Пропонуємо Вам замовити унікальний іменний фото диплом випускника дитячого садка і школи. Все, що потрібно для його виготовлення — список дітей в електронному вигляді, бажаний текст або побажання по оформленню диплома. На дипломі може бути назва школи або садк..
50₴
0
Іменний блокнот вчителя предмету - подарунок вчителю, це записник або чернетка, обкладинка якого виконана у тематиці предмету, який викладає вчитель.Під запит, дизайн іменного блокнота вчителя можна замінити, та зробити  і повністю індивідуальним. Блокнот вчителя на замовлення, наприклад, можна замовити так: на обкладинці іменного блокнот..
90₴
0
Брендований шопер з логотипом навчального закладу або школи танців - корисний аксесуар, завдяки якому дитячий колектив виділятиметься від інших дітей.Замовте друк на сумках - брендовані торбинки можна використовувати як фірмову сумку для зошитів та книг, спортивної форми. Торбинки з логотипом можна використати як корисне пакування - в ньо..
190₴
0
Стікер пак для формувального оцінювання учнів у НУШ. Наліпки - оцінки для НУШ з симпатичним котиком з різним набором емоцій допоможуть у Вашій праці вчителя і точно сподобаються діткам. Один стікерпак містить 20 оцінок-стікерів з різними емоціями котика. Наліпки - оцінки для НУШ розроблені на різні рівні "любові" до знань. Завдя..
30₴
0
Агітаційний плакат кандидата в Президенти школи, виконаний з Вашими побажаннями.Яскраво, професійно оформлений плакат з фотографіями кандидата стане хорошою рекламою на конкурсі Президента школи.  Плакат можна замовити у будь-який інший тематиці. Дизайн робиться за Вашими побажаннями, тому в нас можна зробити плакат на замовлення з будь-якого ..
125₴
0
Іменний блокнот — записник, обкладинку якого можна зробити повністю за Вашими побажаннями.На обкладинці іменного блокнота можна розмістити що завгодно: будь-який текст, логотип або фото. Цей іменний блокнот буде єдиний у своєму роді, тому він стане корисним і пам'ятним подарунком, а також настільним предметом канцелярії, яким користуються кожний де..
450₴
0
Стікер пак для  випускників.Наліпки - стікери, розроблені спеціально для випускного 2023. Стікери для випускників прикрасять випускний альбом, зошит, щоденник або плакат. Наліпки для випускників допоможуть висловити, підкреслити та підмітити свою думки на шляху до дорослого життя.Шкільний стікер пак для учнів випускних класів виготовлений..
30₴
0
Іменна сумка для змінного взуття.Сумка для змінки з ім'ям- корисна торбинка, яку можна використовувати як мішок для взуття або спортивної форми. Торбинка для змінного взуття  з логотипом навчального закладу або школи танців - корисний аксесуар, завдяки якому дитячий колектив виділятиметься від інших дітей. Рюкзак з друком можна викор..
120₴
0
Фасадна табличка - це вивіска, яка кріпиться біля центрального входу в будь-яку установу, організацію чи підприємство.Стандартний розмір 40*60 см.Для замовлення вивіски за цим макетом вкажіть в коментарі текст для нанесення...
640₴
0
Блокнот для дітей - корисний подарунок дітям, який обов'язково принесе гарні відмітки, звісно якщо додати трошки зусиль та віри.У Вартість врахований А6 розмір блокнота, однаковий текст на обкладинці. Кріплення блокноту для дітей на пружину, по коротшій стороні, обкладинка повнокольоровим друком з однієї сторони, внутрішній блок 25 сторінок в клітк..
50₴

Яскрава та корисна поліграфія для випускного - іменні дипломи, запрошення та подяки для випускного. Стенди, вивіски, оцінки-стікери та інша шкільна поліграфія для роботи вчителя.

Шановні батьки та батьківські трійки, допоможімо випускникам прийти з випускного додому не тільки з приємними спогадами. Погодьтесь, тримаючи у руках щось матеріальне, ми знову і знову освіжаємо в пам'яті хвилини самого очікуваного свята дитинства. Це може бути будь-яка поліграфія: дипломи та запрошення на випускний, альбоми з фотографіями, календарі, предмети канцелярії та звісно ж, подяки та грамоти. У нашому інтернет-магазині vipuskniy.com можна вибрати готові шаблони поліграфії для випускного або замовити поліграфію для випускників з персональним дизайном, Вашими персональними вітаннями і побажаннями. 

Дипломи для випускників — приємний додаток до основного подарунка. Замовляйте іменні дипломи або з загальним, але Вашим привітанням для дітей та назвою садочка і групи. Приємним подарунком для випускників садочків будуть предмети канцелярії — іменні блокноти та ручки, лінійки, пазли. Приємним подарунком для випускників шкіл приємним подарунком на спогад про шкільні роки стануть корисні дрібнички - іменні флешки, футболки, горнятка .

Робота вчителя - важливий труд, який потребує особливого подходу до дитини. Саме тому, ми створили креативні товари для вчителів, які допоможуть йому у роботі. Стікери для оцінювання учнів, стенди за Вашими побажаннями у будь-якиому розмірі стануть у нагоді у Вашій особливій праці.

Замовляйте у нас шкільну поліграфію та поліграфію для випускного, адже вона на довгі роки збереже яскраві моменти з дитячого життя.