Соціальні мережі

Значки Випускник

Замовте для своїх дітей іменні значки випускник - приємний атрибут свята випускного.

Щоб залишити дітям презент на згадку про їх найвеселішу пору життя по закінченню садочка можна замовити дітям іменний значок випускника садочку. Значки випускників стануть тим невеликим подарунком, який буде нагадувати про дитинство і викликати приємні спогади довгі роки.

А потім пройдуть роки, спишуться тони зошитів, закінчаться пасти в купі ручок, змалюється багато олівців і діти стануть на порозі переходу з початкової школи до більш дорослого  шкільного життя або свята шкільного випускного.  Як виділити цей особливий день та залишити на довгу пам'ять не тільки гарні спогади? Звісно, подарувати дітям невеликий сувенір на згадку про безтурботне дитинство - іменні значки випускників початкової школи та іменні значки випускників.

За потреби, в нас можна замовити іменні значки для школи, щоб виділити шкільні успіхи дитини, а також замовити значки у школу із номінаціями на шкільних або спортивних змаганнях.

Інтернет магазин "Випускний" пропонує Вам великий вибір шаблонів на значки для випускників, які можна доробити за Вашими побажаннями. Малюнки та розташування текста в макетах можна компонувати. Матеріал значків - метал, з якісним кріпленням (булавкою) зі зворотної сторони.

Для замовлення Ви можете заповнити форму або надіслати нам набраний список дітей, перевірений Вами на помилки, НЕ фото. Потрібно надати 2 списки випускник/ця, якщо це слово має бути на макеті. Слово випускник/ця пишите один раз, нижче ПІ. Також потрібно написати вірну назву навчального закладу якщо вона має бути на макеті.  Далі потрібно буде узгодити макет та зробити часткову або повну передплату замовлення. Будь ласка будьте уважні, текст не перевіряється і не вичитується нами, він копіюється. За допущені орфографічні та пунктуаційні помилки у макеті та списку, відповідальність несе Замовник. Помилки, знайдені в готовому виробі, після затвердження макету, не є підставою для претензії і безкоштовної переробки замовлення.


Іменні значки Вишиванка

Іменні значки Вишиванка

Іменні значки для першокласників з дизайном у форматі вишиванки- чудовий аксесуар на свято 1 вересня..

20.00₴

Значки випускників Незабудка

Значки випускників Незабудка

Іменні значки випускників з малюнком незабудки - символом всіх цінностей, які варто пам'ятати.Випуск..

20.00₴

Іменні значки Зошит

Іменні значки Зошит

Іменні значки для випускників - чудовий аксесуар на свято випускного.На згадку про веселі роки дитин..

20.00₴

Іменні значки Останній Дзвоник

Іменні значки Останній Дзвоник

Іменні значки для випускників - чудовий аксесуар на свято випускного.На згадку про веселі роки дитин..

20.00₴

Іменні значки на 1 вересня

Іменні значки на 1 вересня

Іменні значки для першокласників - чудовий аксесуар на свято 1 вересня.Перший рік навчання — найважл..

20.00₴

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Соціальні мережі