0
0

Орігінальні подарунки вчителям та вихователям

1
Замовте для свого викладача настінний годинник вчителя - приємний пам'ятний подарунок на згадку про Ваш клас.Годинник для вчителя відраховує типові робочі будні вчителя. За потреби, в ньому можна бескоштовно змінити за Вашими побажаннями: додати Ваш текст (перевірений Вами на помилки), фото (без їх обробки) та підпис. Саме тому, такий подаруно..
400₴
0
Замовте для свого вчителя картину з фото у формі серця щоб приємно вразити свого улюбленого вчителя або увесь склад вчителів.Професійно оформлена картина з фотографіями від класу, постер вчителю - дуже приємна подяка за його працю та турботу. У макет можна додати бескоштовно додати ПІБ, фото (без їх обробки) та підпис, а за потреби, змінити те..
700₴
0
Стікер пак для формувального оцінювання учнів у НУШ. Наліпки - оцінки для НУШ з симпатичним котиком з різним набором емоцій допоможуть у Вашій праці вчителя і точно сподобаються діткам. Емоції котика та текст розроблені на різні рівні "любові" до знань. Завдяки цим наліпкам-оцінкам Ви легко зможете висловити свою думку, підбадьорити ..
30₴
0
Статуетка Дві зірки - чудовий подарунок вчителям на випускний та для нагородження на святі випускного.Пропонуємо Вам замовити новий вид нагород - прозорі нагороди. Зовнішній вид та форма фонтану з кульок налаштовує на атмосферу свята. У макет статуетки для випускників дитячого садка можна додати будь-який текст - назву та номер закладу, прізви..
190₴
0
Іменний блокнот вчителя предмету - подарунок вчителю, це записник або чернетка, обкладинка якого виконана у тематиці предмету, який викладає вчитель.Під запит, дизайн іменного блокнота вчителя можна замінити, та зробити  і повністю індивідуальним. Блокнот вчителя на замовлення, наприклад, можна замовити так: на обкладинці іменного блокнот..
90₴
0
Іменна чашка Дякуємо вчителюПривітайте своїх вчителів корисним та якісним іменним подарунком - подаруйте їм на згадку від класу фото чашки з поздоровленнями та фотографіями. Все макети зроблені в тематиці в тематиці предметів, які вони викладають. Приводом для такого цікавого дарунка вчителю є будь яке свято - 1 вересня, День вчителя, випускний, аб..
180₴
0
Пропонуємо Вам замовити в нас подарунок від випускного класу постер для вчителя та приємно вразити свого улюбленого вчителя або увесь склад вчителів.Постер вчителю - дуже приємний подарунок від випускників. У макет можна додати ПІБ, фото та підпис, змінити текст за Вашими побажаннями. Саме тому, такий подарунок для вчителя - чудовий знак пошан..
600₴
0
Іменна ручка в подарунок вчителю - корисний та пам'ятний подарунок для вчителя, який можна подарувати на будь-яке свято.Гарна іменна ручка для вчителя - це ручка з ПІБ вчителя, до якої можна додати свій, властивий тільки для Вашого вчителя текст. Напис на ручці може бути абсолютно будь-який - золотому вчителю, найкращому директору, можна додавати р..
450₴
0
Замовте для свого викладача настінний годинник  найкращого вчителя - приємний пам'ятний подарунок на згадку про Ваш клас.Годинник для вчителя відраховує типові робочі будні вчителя. За потреби, в ньому можна бескоштовно змінити за Вашими побажаннями: додати Ваш текст (перевірений Вами на помилки), фото (без їх обробки) та підпис. Сам..
1 300₴
0
Подушка для вчителя - цікавий подарунок, який приємно вразить улюбленого вчителя або увесь склад вчителів.Макет виконується за Вашим побажаннями та може бути оформлений до будь-якого свята. Професійно оформлений макет подушки для вчителя з фотографіями від класу, пам'ятний та корисний подарунок для вчителів, який стане окрасою інтер'єру або допомаг..
220₴
0
Іменний блокнот — записник, обкладинку якого можна зробити повністю за Вашими побажаннями.На обкладинці іменного блокнота можна розмістити що завгодно: будь-який текст, логотип або фото. Цей іменний блокнот буде єдиний у своєму роді, тому він стане корисним і пам'ятним подарунком, а також настільним предметом канцелярії, яким користуються кожний де..
450₴
0
Пропонуємо Вам замовити в нас подарунок від випускного класу постер для вчителя та приємно вразити свого улюбленого вчителя або увесь склад вчителів.Постер вчителю - дуже приємний подарунок від випускників. У макет можна додати ПІБ, фото та підпис, змінити текст за Вашими побажаннями. Саме тому, такий подарунок для вчителя - чудовий знак пошан..
600₴
0
Оригінальний подарунок на випускний для випускників та вчителів іменна флешка ключ.Цю оригінальну флешку, виконану у формі ключа можна замовити з будь-яким надписом - як жартівливим так і серйозним.  Флешка ключ стане не тільки оригінальним подарунком для вчителя, але і корисним подарунком флеш - накопичувачем та пам'ятним подарунком..
460₴
0
Кожному вчителю приємна увага своїх учнів на день вчителя . Робимо шоколад для вчителя з вашими власними побажаннями та фотографіями класу, який приємно вразить та подарує солодкий присмак вашого особливого ставлення до нього.Побажання, текст і фото на коробочці та на шоколадках можна змінити на які забажаєте ❤️Вага кожної плитк..
8₴
0
Іменні чашки вчителям - корисний та практичний подарунок до дня вчителя.Привітайте своїх вчителів корисним та якісним іменним подарунком - подаруйте їм на згадку від класу фото чашки з поздоровленнями та фотографіями. Все макети зроблені в тематиці в тематиці предметів, які вони викладають. Приводом для такого цікавого дарунка вчителю є будь яке св..
115₴
0
Індивідуальний глянцевий журнал - чудовий пам'ятний подарунок, це ексклюзивний журнал, зроблений спеціально для Вашого вчителя або вихователя, за Вашими побажаннями та фотографіями.Це ексклюзивне видання стане незабутнім подарунком з будь-якого приводу, але особливо приємним цей персональний журнал на замовлення буде для випускників та педагогів. В..
1 000₴
0
Бажаним подарунком для кожного вихователя або викладача стане іменна медаль. Модель медалі на випускний "Листок" поєднує у собі гарний розмір та чудовий дизайн.Наближається час випускних у школах, дитячих садах, ліцеях, училищах, університетах або академіях і саме час подумати про те, як особливо відзначити вихователів та вчителів. Ми розробили для..
290₴
0
Замовте в нас шаржі на випускний - оригінальні образи та сюжети по фотографіях улюблених вчителів та учнів.Сюжет можемо втілити на будь-яку Вашу ідею шаржу. Якщо ідеї немає — вигадаємо разом, допоможемо з ідеєю та її втіленням. Шарж, який ви замовляєте в інтернет-магазині Випускний буде гарним пам'ятним подарунком, бо ми не висміюємо героїв. Ми не ..
800₴
0
Оригінальний подарунок на випускний для випускників та вчителів іменна флешка золотий злиток.Цю оригінальну флешку, виконану у формі золотого злитка можна замовити з будь-яким надписом - як жартівливим так і серйозним.  флешка у формі золотого злитка стане не тільки оригінальним подарунком для вчителя, але і корисним подарунком флеш - нак..
600₴
Орігінальні подарунки вчителям та вихователям

Замовте на випускний оригінальні подарунки вчителям та вихователям, залиште на добру пам'ять приємний пам'ятний подарунок. 

Інтернет магазин "Випускний" пропонує обрати подарунки вчителям  на випускний, які не купиш у звичайному магазині. Адже подарунки від випускного класу з цієї категорії дійсно ексклюзивні — кожен подарунок може містити персональну інформацію — фотографії, прізвища й імена, персональні поздоровлення, а також будь-яку потрібну Вам інформацію.

Товари цієї категорії - це не банальні подарунки вихователям та викладачам, які не залишать байдужими та будуть довгі роки нагадувати про подарунок від випускників.