0
0

Іменні нагороди

0
Статуетка Дві зірки ідеально підходить як подарунок дітям на випускний для нагородження на святі випускного. Ці іменні награди чудові подарунки для випускників можна замовити з іменими металевими накладками з будь-яким іменним текстом, прізвищем та ім'ям дитини. Друк по металу повнокольоровий, не витирається та не змивається. Статуетки замовляють я..
250₴
0
Статуетка Випускник ідеально підходить як подаруок дітям на випускний для нагородження на святі випускного. Ці іменні награди чудові подарунки для випускників можна замовити з именими металевими накладками з будь-яким іменним текстом, прізвищем та ім'ям дитини. Друк по металу повнокольоровий, не витирається та не змивається. Статуетки замовляють як..
210₴
0
Статуетка Дві зірки - чудовий подарунок вчителям на випускний та для нагородження на святі випускного.Пропонуємо Вам замовити новий вид нагород - прозорі нагороди. Зовнішній вид та форма фонтану з кульок налаштовує на атмосферу свята. У макет статуетки для випускників дитячого садка можна додати будь-який текст - назву та номер закладу, прізви..
190₴
0
Статуетка Випускник Дитячого садка - чудовий подарунок дітям на випускний для нагородження на святі випускного.Пропонуємо Вам замовити новий вид нагород - прозорі нагороди. Зовнішній вид та форма фонтану з кульок налаштовує на атмосферу свята. У макет статуетки для випускників дитячого садка можна додати будь-який текст - назву та номер заклад..
190₴
0
Статуетка Найкращому педагогу - чудовий подарунок вчителям на випускний та для нагородження на святі випускного.Пропонуємо Вам замовити новий вид нагород - прозорі нагороди. Зовнішній вид та форма фонтану з кульок налаштовує на атмосферу свята. У макет статуетки для випускників дитячого садка можна додати будь-який текст - назву та номер закла..
190₴
0
Статуетка Найкращому Вчителю - чудовий подарунок вчителям на випускний та для нагородження на святі випускного.Пропонуємо Вам замовити новий вид нагород - прозорі нагороди. Зовнішній вид та форма фонтану з кульок налаштовує на атмосферу свята. У макет статуетки для випускників дитячого садка можна додати будь-який текст - назву та номер заклад..
190₴
1
Прозора нагорода - популярний вид нагородок, які ідеально підходить як подарунок дітям на випускний для нагородження на святі випускного. Зовнішній вид, форма, текст та малюнок на нагородці можна замовити будь-який, тому ви можете в нас замовити супер ексклюзивні іменні нагороди, яких немає більше ні в кого.  Друк по прозорому матеріалу повнок..
190₴
0
Статуетка Випускник Дитячого садка - чудовий подарунок дітям на випускний для нагородження на святі випускного. Пропонуємо Вам замовити новий вид нагород - прозорі нагороди. Зовнішній вид та форма фонтану з кульок налаштовує на атмосферу свята. У макет статуетки для випускників дитячого садка можна додати будь-який текст - назву та номер закла..
200₴
0
Статуетка Випускниця ідеально підходить як подарунок дітям на випускний для нагородження на святі випускного.Ці іменні награди чудові подарунки для випускників можна замовити з іменими металевими накладками з будь-яким іменним текстом, прізвищем та ім'ям дитини. Друк по металу повнокольоровий, не витирається та не змивається. Статуетки замовляють я..
210₴
0
Статуетка Зірка ідеально підходить як подарунок дітям на випускний для нагородження на святі випускного. Ці іменні награди чудові подарунки для випускників можна замовити з іменими металевими накладками з будь-яким іменним текстом, прізвищем та ім'ям дитини. Друк по металу повнокольоровий, не витирається та не змивається. Статуетки замовляють як по..
210₴
0
Статуетка Три зірки ідеально підходить як подарунок дітям на випускний для нагородження на святі випускного. Ці іменні награди чудові подарунки для випускників можна замовити з іменими металевими накладками з будь-яким іменним текстом, прізвищем та ім'ям дитини. Друк по металу повнокольоровий, не витирається та не змивається. Статуетки замовляють я..
330₴
0
Статуетка Зірки ідеально підходить як подарунок дітям на випускний для нагородження на святі випускного. Ці іменні награди чудові подарунки для випускників можна замовити з іменими металевими накладками з будь-яким іменним текстом, прізвищем та ім'ям дитини. Друк по металу повнокольоровий, не витирається та не змивається. Статуетки замовляють як по..
210₴
Іменні нагороди

Закінчення школи завжди відбувається в урочистій атмосфері з обов'язковою церемонією нагородження випускників. Пропонуємо Вам замовити іменні винагороди для випускників і викладачів у інтернет-магазині vipuskniy.com та зробити Ваше свято яскравим.

Винагородити випускника нагородкою або статуеткою, мабуть, найефектніший спосіб заохотити дитину у подальше навчання або відзначити шкільні успіхи дитяти. Ще більш визначними для випускників будуть іменні нагороди та статуетки на випускний.

За звичай свято випускного проходить в обраній тематиці — класичній "Прощавай садок/школа" або стилі Голлівуд. Замовляйте в нас традиційні подарунки дітям на випускний — іменні статуетки у вигляді випускника які відмінно підійдуть для офіційної частини свята у випускників шкіл. Як подарунки на випускний у садочок можна замовити яскраві статуетки у формі зірок. Статуетки Оскар, Ніка чудовий подарунок для вручення на тематичній вечірці. Для проведення всіляких конкурсі замовляйте в інтернет-магазині випускний статуетки переможців та інші винагороди на музичну і іншу тематику.

Нагороди для випускників можна зробити ексклюзивними додавши іменну нагородну табличку з металу Вашим текстом та навіть фото. З персональним написам, іменні винагороди стають унікальними. Завдяки великому асортименту, ви зможете вибрати винагороду на будь-який бюджет і смак. Вони можуть бути з металізованого пластика або акрилу, дерева або металу, встановлені на різні постаменти. Але і це ще не все. У нас Ви можете замовити творчі, повністю ексклюзивні, універсальні винагороди практично будь-якої форми з будь-яким текстом, логотипом навчального закладу. Ми допоможемо Вам замовити винагороди, відповідні духу саме Вашого випускного.