0
0

Подарунки на випускний

0
Замовте для свого вчителя картину з фото у формі серця щоб приємно вразити свого улюбленого вчителя або увесь склад вчителів.Професійно оформлена картина з фотографіями від класу, постер вчителю - дуже приємна подяка за його працю та турботу. У макет можна додати бескоштовно додати ПІБ, фото (без їх обробки) та підпис, а за потреби, змінити те..
700₴
0
Пропонуємо Вам замовити в нас постер для вихователя та приємно вразити його таким чудовим подарунком на випускний.Постер для вихователя можна замовити іменний - у макет ви можете додати ПІБ вихователя, його фото, назву садка та групи - це буде дуже приємний подарунок для вихователя та чудовий знак пошани, подяка вихователю за його працю та турботу&..
250₴
0
Пам'ятним подарунком для випускників стане футболка Доброго вечора ми випускники.Футболка випускника гарний пам'ятний подарунок на згадку про закінчення школи. Такий подарунок випускникам незамінний для фото сесії, їх буде приємно носити й після закінчення школи. Цікаві фотографії вийдуть якщо замовити футболку якісного випускника самому випускнико..
350₴
1
Іменні ручки випускникам та вчителям - прекрасний подарунок вчителям та випускникам.Іменні ручки для випускників це перш за все пам'ятний подарунок, яким обов'язково будуть користуватися. До тексту з прізвищем та іменем дитини можна додати невеликий малюнок, який асоціюється з випускним - дзвіночок, перо та т.і. Іменні ручка у подарунок випуск..
85₴
0
Іменна чашка для випускників садочку - корисний подарунок на згадку про дитинство.Привітайте своїх випускників корисним та якісним іменним подарунком - подаруйте їм на згадку про садочок фото чашки з привітанням від вихователя та фотографією дитини. Текст за потреби можна змінити на своє побажання. Також Ви можете додати логотип закладу та будь-яку..
180₴
0
Іменна ручка в подарунок вчителю - корисний та пам'ятний подарунок для вчителя, який можна подарувати на будь-яке свято.Гарна іменна ручка для вчителя - це ручка з ПІБ вчителя, до якої можна додати свій, властивий тільки для Вашого вчителя текст. Напис на ручці може бути абсолютно будь-який - золотому вчителю, найкращому директору, можна додавати р..
450₴
0
Подушка для вчителя - цікавий подарунок, який приємно вразить улюбленого вчителя або увесь склад вчителів.Макет виконується за Вашим побажаннями та може бути оформлений до будь-якого свята. Професійно оформлений макет подушки для вчителя з фотографіями від класу, пам'ятний та корисний подарунок для вчителів, який стане окрасою інтер'єру або допомаг..
220₴
0
Стікер пак для  випускників.Наліпки - стікери, розроблені спеціально для випускного 2023. Стікери для випускників прикрасять випускний альбом, зошит, щоденник або плакат. Наліпки для випускників допоможуть висловити, підкреслити та підмітити свою думки на шляху до дорослого життя.Шкільний стікер пак для учнів випускних класів виготовлений..
30₴
0
Індивідуальний глянцевий журнал - чудовий пам'ятний подарунок, це ексклюзивний журнал, зроблений спеціально для Вашого вчителя або вихователя, за Вашими побажаннями та фотографіями.Це ексклюзивне видання стане незабутнім подарунком з будь-якого приводу, але особливо приємним цей персональний журнал на замовлення буде для випускників та педагогів. В..
1 000₴
0
Бажаним подарунком для кожного вихователя або викладача стане іменна медаль. Модель медалі на випускний "Листок" поєднує у собі гарний розмір та чудовий дизайн.Наближається час випускних у школах, дитячих садах, ліцеях, училищах, університетах або академіях і саме час подумати про те, як особливо відзначити вихователів та вчителів. Ми розробили для..
330₴
0
Замовте в нас Столові прибори із гравіюванням та подаруйте дітям подарунок, який додасть гарного настрою на вашому святі.Столові прибори із гравіюванням невеликий сувенір може бути як подарунок на день народження дітей від класу, привітання від дідуся мороза на новий рік, відзнака при проведенні шкільних естафет. У вартість враховане гравіюван..
100₴

Оригінальні подарунки на випускний для вчителів та подарунки для випускників, щоб лишити пам'ятний подарунок на згадку про шкільні роки. 

Якщо Ви міркуєте, що подарувати на випускний, інтернет магазин "Випускний" пропонує обрати подарунки, які не купиш у звичайному магазині. Ми пропонуємо подарунки вчителям та подарунки від вчителя випускникам. Кожний подарунок на випускний дійсно ексклюзивний, адже він містить персональну інформацію — фотографії, прізвища й імена, персональні поздоровлення, а також будь-яку потрібну Вам інформацію.

Асортимент постійно оновлюється. Допоможемо втілити в життя ідею Вашого подарунку на випускний, якщо Ви не знайшли такий на нашому сайті.

Товари цієї категорії приємно дарувати та отримувати, обирайте найкраще, робіть замовлення в нас.