0
0

Горнятка дітям

0
Іменна чашка випускника - найкращий подарунок для нього.Привітайте своїх випускників корисним та якісним іменним подарунком - подаруйте їм на згадку від класу фото чашки з поздоровленнями та фотографіями. Приводом для такого цікавого подарунка випускнику є будь яке свято - 1 вересня, День народження, випускний, або навіть новий рік.Замовте у подару..
180₴
0
Замовте у подарунок від класу іменні чашки для учнів.Горнятко у подарунок від класу  - це пам'ятний подарунок, яким будуть користуватися щодня. За потреби можна змінити текст на своє побажання або іменне привітання від вчителя. Ви можете додати у макет логотип навчального закладу та будь-яку іншу інформацію, яку забажаєте. Безкоштовно у макет ..
180₴
0
Іменна чашка для випускників садочку - корисний подарунок на згадку про дитинство.Привітайте своїх випускників корисним та якісним іменним подарунком - подаруйте їм на згадку про садочок фото чашки з привітанням від вихователя та фотографією дитини. Текст за потреби можна змінити на своє побажання. Також Ви можете додати логотип закладу та будь-яку..
180₴
0
Замовте у подарунок від класу на День козацтва - іменну чашку Справжньому козаку.Чашка справжньому козаку - пам'ятний подарунок, яким будуть користуватися щодня. За потреби можна змінити текст на своє побажання або іменне привітання від вчителя. Ви можете додати у макет логотип навчального закладу та будь-яку іншу інформацію, яку забажаєте. Безкошт..
180₴
0
Іменна чашка для Випускників - найкращий подарунок для нього.Привітайте своїх Випускників корисним та якісним іменним подарунком - подаруйте їм на згадку від класу фото чашки з поздоровленнями та фотографіями. Приводом для такого цікавого подарунка випускнику є будь яке свято - 1 вересня, День народження, випускний, або навіть новий рік.Замовте у п..
180₴
Горнятка дітям