Корисні поради

Що подарувати вчителю?

На наш погляд, найголовніша професія - професія вчителя, бо саме завдяки праці педагогів діти отримують знання та обирають майбутню професію. Приводів для поздоровлення у навчальний рік декілька: традиційно це День знань (1 вересня) та День вчителя (відзначають у першу неділю жовтня). Але вже за традицією, улюблених педагогів заведено привітати педагога також з днем народженням, новим роком, чоловіків у День захисника України, а жінок з 8 березня. Звичайно, можна подарувати на це свято гроші, але найбільш цікавими подарунками, які точно принесуть радість та будуть нагадувати викладачу про саме Ваш клас, є іменні подарунки та фото подарунки. Зробити такий приємний сюрприз не важко. Наш сайт дає не замислюватись який саме подарунок отримає Ваш педагог, а обрати бажані подарунки з нашого великого тематичного асортименту.
В інтернет-магазині “Випускний” ви зможете замовити:
канцелярські предмети: блокноти, ручки та флешки з ПІБ вчителя та поздоровленням;
поліграфію у якій будуть розміщені фотографії та привітання зі святом: листівки, плакати, обгортки до шоколаду та інших сувенірів, календарі та навіть глянцевий журнал;
керамічні предмети: чашки або тарілки, зроблені у тематиці предмету викладача;
текстиль з фото або приємними написами, типу “Найкращий вчитель всесвіту”: футболки, подушки, нагородні стрічки;
медалі та нагороди до професійного свята, на яких також може бути як будь-який текст, так і фото.
Не варто дарувати вчителю занадто особісті речі, такі як спідня білизна, алкоголь, духи, косметика та домашні тварини. Ці подарунки будуть бажаними тільки якщо вчитель сам виявив бажання їх отримати, та назвав Вам потрібну марку виробу.
Приємним додатком до основного подарунка на свято стануть класні посиденьки з чаєм та смаколиками, зроблені власноруч або на замовлення, та звичайно, щирі привітання.

Навіщо потрібні іменні значки?

Перший рік навчання — найважливіший для дітей. Це початок їхнього шкільного життя, перший шкільний рік, впродовж якого першачки знайомляться, знаходять друзів, та формують відносини на подальше шкільне життя. Дуже важливо, щоб діти знали імена своїх однокласників, а не звертались один до одного за прізвиськом. Швидко запам'ятати імена один одного можна завдяки іменним значкам. Іменний значок дозволить Вашій дитині відчути себе частинкою одного спільного класу, а яскраві малюнки на шкільну тематику або логотип школи додадуть значку важливості та виділять Ваш клас. Також, Ви можете замовити значки на спортивні змагання, для шкільної спортивної команди, або для нагородження за відмінні результати у навчанні.