Договір публічної оферти

Договір публічної оферти

Справжній текст є Угодою між Інтернет-магазинами компанії "Випускний.com" (https://vipuskniy.com/), іменуються "Інтернет-магазин", і користувачем послуг Інтернет-магазину, що має назву надалі Покупець і визначає умови придбання товарів через сайти Компанії "Випускний.com": https://vipuskniy.com надалі "Сайт".

1.Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення.

1.2. Інформація, розміщена на Сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції покупки товарів і послуг і являє собою публічну оферту. Акцептом є факт оформлення замовлення.

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обговореними цією Угодою. Якщо Покупець не згоден з будь-яким з пунктів цієї Угоди, або з Угодою в цілому, йому необхідно утриматися від здійснення реєстрації або покупки товарів і послуг відповідно. Замовлення товарів і послуг або реєстрація на сайті, зазначених на Сайті є акцептом Покупця з правилами, термінами, обмеженнями та іншими умовами, викладеними в даному документі.

1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична особа, здатна прийняти і оплатити товар на території України. Покупець зобов'язаний надати точну і правдиву інформацію в кількості, необхідній для надання послуг або придбання товарів, які вони запитують / купують. Сайт не продає і не передає інформацію про покупця третім особам, за винятком випадків, прямо передбачених законодавством України. Приймаючи цю Угоду Покупець підтверджує, що:

а) він є повнолітнім і дієздатним особою, яка може здійснювати операції за своїм рішенням і на свій розсуд;

б) його дії дійсно спрямовані на отримання товарів і послуг Сайту, в них не міститься злого умислу, шахрайських намірів, спроб порушити нормальну працездатність Сайту, отримати несанкціонований доступ до інформації, яка є інтелектуальною власністю або комерційною таємницею Сайту, використовувати Сайт нецільовим чином, дискредитувати компанію "Випускний.com" або Сайт або інших користувачів і т.п .;

в) за відомостями Покупця, його дії не порушують прав інтелектуальної власності третіх осіб, всі зображення власної розробки, надані Покупцем Інтернет магазину, належать Покупцю; г) контактна інформація, яка надається Покупцем Сайту, є вірною, повною та актуальною; д) при проведенні платежів на користь Інтернет-магазину Покупець має законні права на здійснення даних платежів.

1.5. Якщо запропонований Покупцем макет або внесені ним зміни в макет, запропонований Інтернет-магазином, порушують чиї-небудь авторські права, Покупець несе самостійну відповідальність за таке порушення.

1.6. Недотримання Покупцем, що розробив або змінив макет, будь-яких вимог до макету, зазначених на Сайті, позбавляє його права пред'являти будь-які претензії до якості виготовленої сувенірної продукції.

1.7. Замовлення оплачується в гривнях за фактом покупки, замовлення або доставки товару.

1.8. Відповідальність за якість послуг, сертифікати на які продає інтернет-магазин, несуть організації, що надають ці послуги.

2. Інформація про товари та послуги

2.1. Товари та послуги представлені на Сайті через фото-зразки і опис, що є власністю Інтернет-магазину. Кольори виробів представлених на Сайті можуть відрізнятися від реальних через різних налаштувань монітора і їх передачі кольору.

2.2. Представлені фото-зразки можуть містити один і більше видів товарів і послуг певного виду. Товари та послуги містять текстову інформацію: вартість за одиницю, опис.

2.3. Виробники товарів і послуг можуть вносити зміни в їх конфігурацію і зовнішній вигляд, при цьому Інтернет-магазин не несе відповідальності за такі зміни.

3. Порядок придбання товарів і послуг

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар / послугу, представлений на Сайті Інтернет-магазину.

3.2. Можлива доставка тільки тих товарів, які є в наявності.

3.3. Вартість доставки не включена у вартість товарів і послуг і оплачується Покупцем додатково за тарифами перевізників. Покупець має право забрати своє замовлення самовивозом з офісу в робочий час вказане на сайті.

3.4. При відсутності товару на складі, Представник компанії зобов'язаний повідомити про це Покупця (по телефону або через електронну пошту, вказану при оформленні замовлення Покупцем).

3.5. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

3.6. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправки покупцеві, поставивши до відома Інтернет-магазин через електронну пошту zakaz@vipuskniy.com.

3.7 Якщо товар містить кілька видів, розмірів, кольорів Інтернет-магазин за допомогою телефону або електронної пошти, зазначених при оформленні замовлення, узгоджує вид, розмір, колір товару. Надання неточної контактної інформації або ненадання такої інформації на вимогу можуть служити підставою для затримки або відмови в наданні послуг.

4. Доставка і передача замовлення Покупцеві

4.1. Доставка товарів / послуг придбаних в Інтернет-магазині або через Сайт здійснюється самовивозом або будь-яким перевізником, обраним Покупцем. Доставка здійснюється по території всієї України. Список перевізників, які можуть доставляти доставку товарів / послуг, що продаються Інтернет-магазином опублікування на Сайті.

4.2 Відправлення замовленого товару здійснюється протягом трьох робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем.

4.3. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару Покупцем.

4.4.Отказ Покупця від замовлення або його частини можливий тільки до моменту відправки товару, про що Покупець зобов'язаний повідомити Інтернет магазин за допомогою електронної пошти zakaz@vipuskniy.com.

4.5 У випадку, якщо відсутність або бездіяльність Покупця перешкоджає нормальному надання послуги / отримання товару (наприклад, при відсутності Покупця за адресою в узгоджене з кур'єрською службою час доставки, незатребуваність Покупцем замовлення у встановлені перевізником терміни і т.д.), Інтернет-магазин має право вимагати покриття Покупцем витрат на повторне надання послуги цілком або частково (в тому числі на оплату вартості доставки, упаковки, виготовлення).

5. Оплата замовлення

5.1. Замовлення на товари / послуги придбані в Інтернет-магазині або на Сайті, оплачуються Покупцем в гривнях за фактом замовлення, покупки або доставки товару.

5.2. Вироби, вироблені Інтернет-магазином за індивідуальним замовленням Покупця в рамках надання послуг, виготовляються тільки по 50 або 100% передоплатою замовлення.

5.3. Прі не надходження коштів за замовлення в 3-х денний термін з моменту оформлення замовлення Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

6. Порядок повернення товарів / послуг

6.1. Повернення товарів / послуг в Інтернет-магазин здійснюється відповідно до законодавства України, в разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальна фабрична упаковка, ярлики, товарний чек. В такому випадку Інтернет-магазин повертає йому суму, сплачену за товар в момент продажу товару.

6.2. Інтернет магазин використовує сучасні технології, обладнання та матеріали для надання послуг найвищої якості. У той же час, як і в будь-якому виробництві, не виключені можливості появи браку внаслідок людського чинника, ситуативної некоректної роботи обладнання, що входить шлюбу від постачальників матеріалів і т.д. Інтернет магазин проводить обмін або повернення коштів за вироби неналежної якості в разі, якщо претензія була пред'явлена ​​протягом 3 днів з моменту отримання вироби, вони не експлуатувалося, втрата якості сталася до моменту відправки вироби Покупцеві. Для встановлення об'єктивних причин втрати якості Інтернет магазин має право провести спеціалізовану експертизу.

6.3. Повернення товарів в Інтернет-магазин допускається тільки в разі виявлення у встановлені терміни явних чи прихованих дефектів.

6.4 Кожне готовий виріб, вироблене Інтернет-магазином в рамках надання послуг, виготовляється за індивідуальним замовленням Покупця. Повернення і обмін виробів належної якості, які не підійшли за кольором, розміром не проводиться (згідно "Правил побутового обслуговування населення", затверджених постановою КМ України від 16.05.1994 за номером 313). Для мінімізації негативних наслідків, пов'язаних з невідповідністю готового виробу належної якості його уявного поданням, Покупцям настійно рекомендується ознайомитися з довідковими матеріалами Сайту до моменту розміщення замовлення. Список довідкових матеріалів публікується на Сайті. Кожне готовий виріб, вироблене Інтернет-магазином в рамках надання послуг, виготовляється за індивідуальним замовленням Покупця.

6.5. Витрати з доставки при поверненні товарів / послуг в Інтернет-магазин виробляються за рахунок Покупця.

6.6. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому суму, сплачену за товар в момент продажу товару. При цьому витрати Покупця з повернення товару не підлягають відшкодуванню Інтернет-магазином.

6.7. Всі надані послуги надаються за принципом "як є", задіяні технічні системи можуть включати невиявлені технічні помилки, наслідком яких є неможливість виконання замовлення або його несвоєчасне виконання. Крім того, до неможливості виконання замовлення або його несвоєчасного виконання можуть призвести обставини, зумовлені людським фактором, або ж події непереборної сили (форс-мажор), викликані соціальними і природними катаклізмами (війни, пожежі, повені, революції та ін.).

6.8. У разі неможливості виконання прийнятих на себе зобов'язань з причин, вказаних вище (виключаючи форс-мажор), Інтернет-магазин несе відповідальність в межах сум, отриманих від Покупців в якості оплати за послуги.

6.9. Інтернет-магазин не несе і ні за яких обставин не може нести ніякої матеріальної відповідальності, що виходить за рамки сум, отриманих від Покупців в якості оплати за послуги.

6.10. Інтернет-магазин не несе ніякої відповідальності у випадку настання форс-мажорних обставин.

6.11. Куплені Покупцем товари і послуги поверненню та обміну не підлягають також при невиконанні ним таких своїх обов'язків, зазначених в Законі України про захист прав споживачів:

1) Перед початком експлуатації товару уважно ознайомитися з правилами експлуатації, викладеними в наданій виробником (продавцем, виконавцем) документації на товар, а так само інформаційними матеріалами на Сайті;

2) в разі необхідності роз'яснення умов та правил використання товару - до початку використання товару звернутися за роз'ясненнями до продавця (виробника, виконавця) або до іншої вказаної в експлуатаційній документації особи, що виконує їх функції.

3) Використовувати товар відповідно до його цільового призначення і дотримуватися умов (вимог, норм, правил), встановлені виробником товару (виконавцем) в експлуатаційній документації.

4) З метою запобігання негативним для споживача наслідкам використання товару - використовувати передбачені виробником в товарі засоби безпеки з дотриманням передбачених експлуатаційною документацією спеціальних правил, а в разі відсутності таких правил в документації - дотримуватися звичайних розумних заходів безпеки, встановлених для товарів такого роду. Шановні покупці! Звертаємо Вашу увагу, що згідно з Постановою КМ України 172 Закону про захист прав споживачів, предмети особистої гігієни - гребінці, гребінці, дитячі іграшки м'які, дитячі іграшки гумові надувні, тканини, білизна постільна, друковані видання та інші подібні товари, а також аксесуари і запасні частини до них поверненню та обміну не підлягають. Будьте уважні при виборі товарів даної групи.

6.12. Вимоги або претензії Покупця розглядаються після пред'явлення ним розрахункового документа, а щодо товарів, на які встановлено гарантійний строк - технічного паспорта або його замінює, з позначкою про дату продажу. У разі втрати Покупцем технічного паспорта або його замінює, їх відновлення здійснюється у порядку, встановленому Законодавством.

6.13. Покупець зобов'язаний відшкодувати всі витрати інтернет-магазину (підприємства, що задовольняє вимоги Покупця), який розглядає вимоги Покупця до придбаного товару.

6.14. Вимоги Покупця не підлягають задоволенню, якщо буде доведено, що недоліки товару виникли внаслідок порушення Покупцем правил користування товаром або його зберігання.

7. Порядок повернення товару при виявленні прихованого браку, гарантійне обслуговування

7.1. Наявність видимих ​​пошкоджень або дефектів товару або упаковки перевіряється Покупцем в момент отримання товарів. При цьому в разі виявлення дефектів в момент отримання товару складається акт про наявність таких пошкоджень, Покупець в такому випадку має право на повернення грошових коштів сплачених за товар в момент продажу товару. Інтернет-магазин не несе відповідальності за наявність видимих ​​дефектів і пошкоджень якщо при отриманні товару не був складений акт про наявність таких дефектів або пошкоджень.

7.2 На товари, придбані в Інтернет-магазині встановлено гарантійний строк 7 календарних днів з дня доставки товару Покупцеві. Протягом зазначеного періоду часу, в разі виявлення в товарі прихованого браку, Покупець має право за своїм вибором на: усунення недоліків, або відповідне зменшення купівельної ціни, або заміни на товар аналогічної моделі, або на будь-який інший з наявних з відповідним перерахуванням купівельної ціни, або повернення товару та отримання за нього грошей, в установленому Законом України "Про захист прав споживачів" порядку.

7.3. Претензії по товару розглядаються протягом 3-х днів з дня їх надходження.

8. Інше

8.1. Ця угода не є остаточним, може бути змінено та доповнено.

8.2. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.

8.3. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як воно опубліковано на Сайті і в офісі інтернет-магазину, і повинно застосовуватися, а також тлумачитися відповідно до законодавства України.

8.4. Місцезнаходження компанії і контактна інформація для зворотного зв'язку вказані на Сайті Інтернет-магазину.

Адміністрація Інтернет-магазину компанії «Випускний.com».